DODN WE WROCŁAWIU

DOLNOŚLĄSKI OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
WE WROCŁAWIU
53-025 Wrocław, ul. Skarbowców 8a


http://www.dodn.dolnyslask.pl

e-mail: dodn@dodn.dolnyslask.pl

Nr konta: 15 1560 0013 2000 9727 4000 0002

NIP 899-26-998-74

Sekretariat - tel.  508 691 150
Dział Organizacji Szkoleń - tel. 508 691 035, e-mail: dos.wroclaw@dodn.dolnyslask.pl

Główna siedziba Dolnośląskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu mieści się przy ul. Skarbowców 8a wjazd od ul. Stanisława Kusztelana


Dojazd samochodem od ulicy Kusztelana [zobacz]:
wyznacz trasę

Dojazd komunikacją miejską:

z dworca głównego PKP

KONSULTANCI:

Przemysław Adamski - przemyslaw.adamski@dodn.dolnyslask.pl; 508-691-108 

Barbara Bieńkuńskabarbara.bienkunska@dodn.dolnyslask.pl; 508-691-029 

Teresa Grabowska-Wyrwicz - teresa.grabowska@dodn.dolnyslask.pl; 508 691 212

Małgorzata Lubańska - malgorzata.lubanska@dodn.dolnyslask.pl; 502 862 077

Robert Mertuszka - robert.mertuszka@dodn.dolnyslask.pl;  508 691 031

Mariola Mucha - mariola.mucha@dodn.dolnyslask.pl; 508 691 106

Halina Nawrotek - halina.nawrotek@dodn.dolnyslask.pl; 508 691 037

Ewa Norkowska - ewa.norkowska@dodn.dolnyslask.pl; 508 691 087

Paweł Nowak - pawel.nowak@dodn.dolnyslask.pl; 508 691 074

Lech Stempel - lech.stempel@dodn.dolnyslask.pl; 508 691 118

Anna Stodolna-Rybczyńska - anna.stodolna@dodn.dolnyslask.pl; 508 691 089

Joanna Kaczmarska - joanna.kaczmarska@dodn.dolnyslask.pl; 531 469 435

Elżbieta Zalewska-Pięta - elzbieta.zalewska@dodn.dolnyslask.pl; 531 469 498

Agnieszka Krupa - agnieszka.krupa@dodn.dolnyslask.pl; 531 486 599

Sabina Czajkowska-Prokop - sabina.prokop@dodn.dolnyslask.pl; 508 690 981

Tomasz Greczyło - tomasz.greczylo@dodn.dolnyslask.pl; 508 691 079

Elżbieta Zalewska-Pięta - elzbieta.zalewska@dodn.dolnyslask.pl; 531 469 498

Zobacz także...

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.