dodn filia w legnicy


Wicedyrektor mgr Emilia Janiszak
, emilia.janiszak@dodn.dolnyslask.pl, tel. 502-862-169;

Interesanci w sprawach skarg i wniosków przyjmowani są przez Kierownika Filii DODN w Legnicy
w poniedziałki w godzinach 12:00-15:00 

 

Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu Filia w Legnicy
Plac Zamkowy 1, Zamek Piastowski, 59-220 Legnica, legnica@dodn.dolnyslask.pl

fax 76 862-37-55

Nr Konta: GETIN Bank SA 15 1560 0013 2000 9727 4000 0002

Sekretariat: Lucyna Kaczkowska
legnica@dodn.dolnyslask.pl, 508-691-173

fax 76 862-37-55

Dział Organizacji Szkoleń: Monika Duszkiewicz
dos.legnica@dodn.dolnyslask.pl, 508-691-162

 

Informatyk/Fronter: Noemi Nikończuk-Kowalczyk
noemi.kowalczyk@dodn.dolnyslask.pl, 508-691-594

 

NOWA LOKALIZACJA

Filia w Legnicy
Dolnośląskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu

została przeniesiona do nowej siedziby

nowy adres: Plac Zamkowy 1, Zamek Piastowski, 2 piętro

59-220 Legnica

adesLegn2

 


Konsultanci:

Bożena Solecka - bozena.solecka@dodn.dolnyslask.pl; tel. 508-691-157. [urlop zdrowotny]

Ewa Engel - ewa.engel@dodn.dolnyslask.pl; tel. 508-691-167. [urlop zdrowotny]

Agata Kwaśniak-Szumlakowska - agata.szumlakowska@dodn.dolnyslask.pl; 508-691-076

Jan Lewandowski - jan.lewandowski@dodn.dolnyslask.pl; 508-691-197.

Urszula Tkaczyk - urszula.tkaczyk@dodn.dolnyslask.pl; 508-691-182.

Elżbieta Rakoczy-Kozakiewicz - elzbieta.kozakiewicz@dodn.dolnyslask.pl; 508-691-174

facebook_page_plugin

Zobacz także...

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.