Aktualności

Konferencje „Doradztwo zawodowe - wspólny cel”

Konferencje „Doradztwo zawodowe - wspólny cel”

          W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w dniach 15.10.2018 r. i 19.10.2018 r. w Dolnośląskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu, w Filiach w Wałbrzychu i Jeleniej Górze odbyły się subregionalne  Konferencje „Doradztwo zawodowe - wspólny cel”.
Konferencje zorganizowane zostały przy współudziale Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej DWUP w Wałbrzychu i Jeleniej Górze.

Czytaj więcej...

KURS KWALIFIKACYJNY Z ZAKRESU METODYKI NAUCZANIA JĘZYKA OBCEGO W OKRESIE WCZESNOSZKOLNYM DLA NAUCZYCIELI NAUCZANIA POCZĄTKOWEGO - JĘZYK ANGIELSKI

Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu zaprasza nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej czynni zawodowo, posiadający minimum 2-letnią praktykę zawodową na kurs kwalifikacyjny z zakresu metodyki nauczania  języka obcego w okresie wczesnoszkolnym dla nauczycieli nauczania początkowego - język angielski. Celem kursu jest uzyskanie kwalifikacji do nauczania języka angielskiego
w przedszkolu i klasach I-III szkoły podstawowej.

Czytaj więcej...

KURS KWALIFIKACYJNY Z ZAKRESU METODYKI NAUCZANIA JĘZYKA OBCEGO W OKRESIE WCZESNOSZKOLNYM DLA NAUCZYCIELI NAUCZANIA POCZĄTKOWEGO - JĘZYK NIEMIECKI

Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu zaprasza nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej czynni zawodowo, posiadający minimum 2-letnią praktykę zawodową na kurs kwalifikacyjny z zakresu metodyki nauczania  języka obcego w okresie wczesnoszkolnym dla nauczycieli nauczania początkowego - język niemiecki.

Celem kursu jest uzyskanie kwalifikacji do nauczania języka niemieckiego w przedszkolu i klasach I-III szkoły podstawowej.

Czytaj więcej...

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY O RODZINIE – SPOTKANIE INFORMACYJNE

Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu
zaprasza koordynatorów szkolnych, pedagogów, zainteresowanych nauczycieli

do udziału w spotkaniu z Grażyną Przasnyską, przewodniczącą Komitetu Głównego OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADYWIEDZY O RODZINIE, którego organizatorem jest Wydział Teologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Czytaj więcej...

Projekt „Duzi dla małych” – zaproszenie na spotkanie informacyjne

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące polsko – niemieckiego projektu „Groß für Klein – Duzi dla małych: Transgraniczna współpraca dla wspierania edukacji przedszkolnej w zakresie kultury i języka sąsiada” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG Polska – Saksonia 2014-2020.

Czytaj więcej...

SPRAWOZDANIE Z KONFERENCJI „EDUKACJA ZDROWOTNA I PROMOCJA ZDROWIA W SZKOLE PROMUJĄCEJ ZDROWIE

Dnia 19 marca br. w Dolnośląskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu odbyła się konferencja nt. „Edukacja zdrowotna i promocja zdrowia”. Konferencja skierowana była przede wszystkim do dyrektorów i szkolnych koordynatorów z przedszkoli, szkół i placówek należących do Dolnośląskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie oraz deklarujących chęć przystąpienia.

Czytaj więcej...

DORADZTWO ZAWODOWE W PRAKTYCE SZKOLNEJ” - PODSUMOWANIE KONFERENCJI

5 grudnia 2017 r. w siedzibie Dolnośląskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu odbyła się konferencja Doradztwo zawodowe w praktyce szkolnej, która adresowana była do dyrektorów dolnośląskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i zawodowych, szkolnych doradców zawodowych, trenerów, psychologów i pedagogów z poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz przedstawicieli instytucji i środowisk zainteresowanych doradztwem zawodowym.

Czytaj więcej...

II EDYCJA PROGRAM EDUKACYJNEGO „BEZPIECZNY DOLNOŚLĄZAK”

 

bezpieczny19.05.2017

 

 

 


 

Placówki zakwalifikowane do udziału w Programie „Bezpieczny Dolnoślązak”

W dniu 04.05.2016 r. odbyło się spotkanie Zespołu organizacyjnego w skład którego wchodzą przedstawiciele Realizatora wiodącego i Realizatora.

Zespół dokonał wyboru Placówek do udziału w Programie „Bezpieczny Dolnoślązak’, biorąc pod uwagę kryteria określone w regulaminie.

Wyłoniono 40 Placówek, oraz 13 wpisano na listę rezerwową.

Czytaj więcej...

facebook_page_plugin

Zobacz także...

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.