Aktualności

Panna Nikt

Szanowni Państwo,
Wrocławski Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego i Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu serdecznie zapraszają do udziału
w warsztatach teatralnych realizowanych w ramach projektu

„Nie bądź Panną Nikt” (W163/W)

Czytaj więcej...

Informacja dla dyrektorów szkół

Miło nam jest Państwa poinformować, że Wydział Teologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego (Kierunek kształcenia – Nauki o Rodzinie) wygrał konkurs ogłoszony przez Ministra Edukacji Narodowej na organizację i przeprowadzenie Olimpiady Wiedzy o rodzinie w latach 2016-2019. Pierwsza edycja Olimpiady za nami (wzięło w niej udział ponad 2 tys. młodzieży). W bieżącym roku szkolnym motywem przewodnim Olimpiady będzie: „Jaka rodzina – taka przyszłość”.

Olimpiada jest współfinansowana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Adresowana jest do wszystkich uczniów liceów ogólnokształcących i techników.

Czytaj więcej...

Bezpłatne warsztaty teatralne i ruchowe

wroclawski teatr pantonimy

Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza instruktorów teatralnych i nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w kolejnych bezpłatnych warsztatach teatralnych i ruchowych. Dwudniowe warsztaty odbędą się 7 i 8 października.

Czytaj więcej...

UMOWA O DOFINANSOWANIE PROJEKTU „GROSS FÜR KLEIN – DUZI DLA MAŁYCH: TRANSGRANICZNA WSPÓŁPRACA DLA WSPIERANIA EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ W ZAKRESIE KULTURY I JĘZYKA SĄSIADA” PODPISANA

 W dniu 17.08.2017 r. nastąpiło w Głównym Sekretariacie Programu Współpracy Polska – Saksonia 2014-2020 podpisanie umowy o dofinansowanie projektu pod nazwą „Groß für Klein – Duzi dla małych: Transgraniczna współpraca dla wspierania edukacji przedszkolnej w zakresie kultury i języka sąsiada”. Projekt uzyskał dofinansowanie ze środków PW INTERREG Polska–Saksonia w wysokości 155 101, 38 Euro. Pozostałe środki zapewniły Samorząd Województwa Dolnośląskiego oraz powiat Görlitz.

Czytaj więcej...

facebook_page_plugin

Zobacz także...

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.