SZKOŁA JAKO ORGANIZACJA UCZĄCA SIĘ

Serdecznie zapraszamy wszytkich chętnych nauczycieli do udziału w 5-godzinnym warsztacie nt. „Szkoła jako organizacja ucząca się” (W 184/W).

Odpłatność za ww. kurs wynosi 50,00 zł/os.

Termin szkolenia: 09.06.2018 r.

Czas trwania: 09:00 - 13:00 (5 godzin dydaktycznych)

Miejsce: Zajęcia odbędą się w nowej siedzibie DODN  we Wrocławiu,
przy ul. Skarbowców 8a

Osoba prowadząca: Teresa Grabowska-Wyrwicz

 

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona.

 

Zakres tematyczny: Związek modelu organizacji uczącej się z rozwojem
i funkcjonowaniem szkoły. Cechy wyróżniające szkołę XXI jako organizację uczącą się – mistrzostwo osobiste, modele myślowe , wspólna wizja, zespołowe uczenie się, myślenie systemowe. Rola nauczyciela w szkole uczącej się -  nie tylko przekazywanie wiedzy, ale przede wszystkim uczenie  samodzielnego zdobywania informacji, gromadzenia i analizowania ich, stawiania pytań i rozwiązywania problemów, uczenia dyskusji i debaty. Jak możemy wpływać na naszą szkołę/przedszkole w stawaniu się organizacjami uczącymi się.

Aby wziąć udział u warsztatach konieczne jest wypełnienie przez Państwa dokumentu – „Formularza zgłoszenia w formie doskonalenia<<kliknij aby pobrać>> i „Karty Uczestnictwa”<<kliknij aby pobrać>>.  Wyżej wymienione dokumenty należy wypełnić (czytelnie), podpisać (własnoręcznym podpisem) i skan przesłać e-mailem na adres: dos.wroclaw@dodn.dolnyslask.pl, najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem zajęć.

facebook_page_plugin

Zobacz także...

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.