Projekt „Duzi dla małych” – zaproszenie na spotkanie informacyjne

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące polsko – niemieckiego projektu „Groß für Klein – Duzi dla małych: Transgraniczna współpraca dla wspierania edukacji przedszkolnej w zakresie kultury i języka sąsiada” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG Polska – Saksonia 2014-2020.

 

Spotkanie odbędzie się 19 września 2018 r. (środa) w filii Dolnośląskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Jeleniej Górze przy ul. 1 Maja 43 w sali 208 (II p.) od godz. 11.00 do ok. godz. 13.00.

Uczestnicy spotkania zostaną poinformowani o szczegółach dotyczących udziału w projekcie oraz zapoznani z efektami 1. edycji projektu „Duzi dla małych”.

Organizatorzy zapewniają materiały promocyjne oraz poczęstunek.

W nadchodzącym roku szkolnym zaplanowano kolejną edycję projektu. Nauczyciele, którzy zdecydują się na uczestnictwo w nim, będą uczyć się i doskonalić znajomość języka niemieckiego, odbędą wizyty studyjne w
przedszkolach saksońskich, poznają kulturę i zwyczaje naszych zachodnich sąsiadów. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a prowadzone są przez doświadczonych lektorów języka niemieckiego. Uczestnicy otrzymają bezpłatne pakiety szkoleniowe, podręczniki, poczęstunek, transport do placówek niemieckich, materiały dydaktyczne i promocyjne.

Serdecznie prosimy o rozpowszechnienie tej wiadomości w placówkach przedszkolnych oraz zespołach szkolno-przedszkolnych.

Dodatkowe informacje o projekcie uzyskają Państwo odwiedzając stronę http://dodn.dolnyslask.pl/interreg/ (zakładka REKRUTACJA) lub pod numerem telefonu 508 690 916.

facebook_page_plugin

Zobacz także...

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.