Oferta Kursów Kwalifikacyjnych Organizowanych przez DODN w roku szkolnym 2017/2018

DOLNOŚLĄSKI OŚRODEK DOSNONALENIA NAUCZYCIELI WE WROCŁAWIU
ZAPRASZA DO ZAPOZNANIA Z OFERTĄ KURSÓW KWALIFIKACYJNCYH NA ROK SZKOLNY 2017/2018

1.Kurs kwalifikacyjny pedagogiczny dla nauczycieli praktycznej nauki zawodu w wymiarze 150 godzin. Kurs przygotowuje nauczycieli do samodzielnego tworzenia metodyki praktycznej nauki zawodu w swojej specjalności.

kod formy: KK 01/W

 

2.Kurs kwalifikacyjny z zakresu pedagogiki specjalnej dla nauczycieli praktycznej nauki zawodu pracujących z młodzieżą niepełnosprawną w wymiarze 150 godzin. Kurs przygotowuje nauczycieli praktycznej nauki zawodu do pracy z młodzieżą o różnych niepełnosprawnościach.

Kod formy: KK 02/W

 

3.Kurs kwalifikacyjny pedagogiczno-metodyczny dla nauczycieli języków obcych - język angielski w wymiarze 280 godzin. Kurs przygotowuje do Uzyskania kwalifikacji do nauczania języka angielskiego w szkole.

kod formy: KK 03/W

 

4.Kurs kwalifikacyjny  pedagogiczno-metodyczny dla nauczycieli języków obcych - język niemiecki w wymiarze 280 godzin. Kurs przygotowuje do uzyskania kwalifikacji do nauczania języka niemieckiego w szkole.

kod formy: KK 04/W

 

5.Kurs kwalifikacyjny z zakresu metodyki nauczania  języka obcego w okresie wczesnoszkolnym dla nauczycieli nauczania początkowego - język niemiecki w wymiarze 240 godzin. Kurs przygotowuje do uzyskania kwalifikacji do nauczania języka niemieckiego w przedszkolu i klasach i -III .

kod formy: KK 05/W

 

6. Kurs kwalifikacyjny z zakresu metodyki nauczania języka obcego w okresie wczesnoszkolnym dla nauczycieli nauczania początkowego - język angielski w wymiarze 240 godzin. Kurs przygotowuje do uzyskania kwalifikacji do nauczania języka angielskiego w przedszkolu i klasach i –III.

kod formy: KK 06/W

 

7.Kurs kwalifikacyjny  z zakresu zarządzania oświatą  w wymiarze 210 godzin. Kurs przygotowuje do uzyskania kwalifikacji do pełnienia funkcji kierowniczych w szkołach i placówkach oświatowo-wychowawczych.

kod formy: KK 07/W

 

  • Zajęcia prowadzone będą przez wysoko wykwalifikowaną kadrę –konsultantów 
  • Zajęcia będą się odbywać w systemie sobotnio-niedzielnym.
  • Nabór będzie prowadzony w Dolnośląskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu oraz filiach: Legnica, Jelenia Góra, Wałbrzych.
  • Przewidywane terminy rozpoczęcia kursów: październik/listopad 2017
  • Przewidywane terminy zakończenia kursów: czerwiec/lipiec 2018

 

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie zgłoszenia <<kliknij aby pobrać>>  i przesłanie do 15.10.2017 r.  drogą elektroniczną ma adres: dos.wroclaw@dodn.dolnyslask.pl

 

Szczegółowy opis Kursów Kwalifikacjach <<kliknij aby pobrać>>

facebook_page_plugin

Zobacz także...

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.