Refleksja o roli nauczyciela i wychowawcy.
Poszezrzenie refleksji pedagogicznej we wspólpracy nauczycielskiej.
Wymiana dobrych praktyk w zakresie wykorzystania dydaktyczno-wychowawczego różnorodnych tekstów kultury.